Yumi Lashes

Yumi Lashes kirpik bakımı eğitimli uzmanlar tarafından yapılan kirpiklerin daha uzun kıvrık ve gür görünmesini sağlayan profesyonel bir kirpik bakımıdır.2008 yılında İsviçrede geliştirilen dünyada yaklaşık 80 ülkede uygulanan ve hollywood yıldızların da tercih ettiği bu uygulama kirpikleri hem besleyip dolgunlaştırır.Kirpik uygulamaları arasında en çok tercih edilen bu teknik, Nermin Negiz Beauty Center’da Yumiexpert uzmanları tarafından uygulanmaktadır.
Yumi Lashes tekniği beş farklı adımdan oluşmaktadır. Doğal kirpiklere pigmentasyon yapılması, keratin bakımı yapılması ve içeriğindeki vitamin takviyeleri olduğu için 6-8 hafta kalıcı olarak daha uzun, kıvrık ve dolgun kirpiklere sahip olunur.Temelde bir kirpik bakımı olan bu uygulama daha belirgin göz yapısına sahip olunmasınıç sağlamakla birlikte yapılan makyajların daha çekici görünmesine etki etmektedir.
– [ ] Yapılan Yumi Lashes uygulaması sonrasında rahatlıkla makyaj yapılabilir.Özellikle deniz havuz sezonda daha çok tercih edilir.Türkiye kozmetik yasasına uygun ve antialejik ürün olduğu için diğer markalardan bu Yumi Lashes özelliği sayesinde ayrılır. 2015 yılından beri Yumilashes İstanbul bayisi ve eğitmeni olan Nermin Negiz hem yurt içi hem yurtdışında bu uygulamayı yapan güzellik sektörüne birçok uzman yetiştirmiş ve sektörde hala eğitim vermeye devam etmektedir.

Hemen Randevu Al!

Telefon: 0 212 232 34 24
WhatsApp: 05437373132

Bizimle İletişime Geçin.

Göz kamaştıran değişim için...

0 212 232 34 24
info@nerminnegiz.com
Adres: Rumeli Cad. Şeref Apt. No:17-19 D:11
Nişantaşı / İstanbul

Hemen Arayın