İpek Kirpik


İpek kirpik uygulaması; kirpiklerin görünümü belirginleştiren,dolgun ve uzun görünüm kazandıran bir uygulamadır. Takma kirpik kullanımına son veren ipek kirpik uygulaması sayesinde daha dolgun ve daha çekici kirpiklere uzun süreli olarak sahip olabilirsiniz.Sağlıklı ve çekici kirpiklerin kazanılmasının sırrı, işlemi yapacak olan uzmanın profesyonel becerisine ve kullanılan malzemenin kalitesine bağlıdır.
İpek kirpik uygulamasında, gerçek kirpiklere uyumlu olarak kullanılan ipek kirpikler özel bir yapıştırıcı aracılığıyla kişilerin kendi kirpiklerinin arasına eklenir.Dolayısı ile başarılı sonuçların elde edilebilmesi için bu çalışmayı yapacak olan güzellik uzmanının gerekli bilgiye ve donanıma sahip olması gereklidir. İpek kirpik uygulamalarının profesyonel uzmanlar tarafından yapıldığı Nermin Negiz Beauty Center her zaman danışanlarına bu konuda hem profesyonel hem kaliteyi ön planda tutarak hizmet vermektedir.
İpek Kirpik Uygulamasının Avantajları Nelerdir?
İpek kirpik uygulamasının en önemli avantajı; olduğundan daha dolgun, uzun ve sık kirpik görünümüne sahip olmak isteyen kişilere sürekli olarak istedikleri görünümü kazandırıyor olmasıdır.Bu uygulaması sayesinde tamamen takma kirpik kullanma durumuna son verilir.Makyaj yapmadan sürekli bakımlı ve güzel bir görüntüye sahip olunur.Ortalama 3-4 haftada bir düzenli bakımları yapıldığı zaman dilediğiniz süre kullanabilirsiniz.İpek kirpik uygulamasının sağladığı diğer avantajlar ise şunlardır:
• Makyaj yapmadan sürekli bakımlı görünmek
• İstenilen uzunlukta kirpik boyu ve kıvrıklık
• Çekici ve güzel göz görüntüsü
• Uzun süreli kullanışlılık
• Gözlerin ön plana çıkartılması
İpek kirpik uygulaması oldukça pratik bir uygulamadır. Uygulama süresi Yaklaşık olarak 1,5 saat’dir.
İpek Kirpik Bakımı Nasıl Yapılır?
İpek kirpik uygulaması Kişinin tercihine ve kullanımına bağlı olarak 3-4 haftada bir dökülen kirpiklerin yerine yenileri eklenir.Burada en çok dikkat edilmesi gerekenlerden birim kullanılan yapıştırıcıdır.En çok merak edilenlerden birisi İpek kirpik uygulaması sonrası kirpik dökülme problemi yaşama korkusudur.Kaliteli ürün profesyonel uzman tarafından düzenli bakımları yapıldığı taktirde İpek kirpik kendi kirpiklerinize zarar vermez.Bu sebeple hem uygulama yapan kişiler kendileri özenli bir bakım gerçekleştirmeli hem de gerekli durumlarda profesyonel bakım için destek almalıdır. İpek kirpik uygulaması yaptıran kişiler düzenli olarak makyaj temizliklerini yapmalı, kirpik temizliklerinde yağlı temizlik jellerinin yerine su bazlı olan makyaj temizleyicilerini tercih etmelidir.
Nermin Negiz Beauty Center’da ipek kirpik uygulamasını yaptırabileceğiniz gibi ipek kirpik bakımını da güvenle yaptırabilirsiniz.

Hemen Randevu Al!

Telefon: 0 212 232 34 24
WhatsApp: 05437373132

Bizimle İletişime Geçin.

Göz kamaştıran değişim için...

0 543 737 31 32
[email protected]
Tanfer Hastanesi
Nişantaşı / İstanbul

Bizimle iletişime geç
WhatsApp