Kaş ve Kalıcı Dövme Silme

Hatalı yapılmış kaş kontürü işlemi rengi değişen dövmelerden memnun kalınmaması ya da görünümün istenmemesi durumlarında başvurulan kesin sonuç alınan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde istenmeyen kaş kontürü uygulamalarının ve dövmelerin silinmesi mümkündür. Renkli Dövmeler ‘de de yüksek oranda başarı sağlanır.Özellikle yeni yapılmış olan dövme ya da kaş kontürü uygulamalarına sildirme işlemi yapıldığında elde edilen başarı oranı daha yüksektir. %80 ve %100 arasında elde edilen başarı oranı sayesinde kişiler kaş kontüründen ya da dövmelerinden kurtulabilmektedir.
Yapılan uygulamanın durumuna göre seans sayısı değişmektedir.Cilt üzerine uygulanan anestezik krem ile acı oranı düşüktür.Nermin Negiz Beauty Center’da kaş ve dövme işlemleri yüksek oranda başarılı yapılan be sonuç alınan lazer ile silme işlemi danışmanlarına sunulmaktadır.
Kaş ve Dövme Silme İşlemi Nasıl Yapılır?
Kaş ve dövme silme uygulamasında cilt altına kaş kontürü ya da dövme sırasında işlenmiş olan renk pigmentlerinin deri altından lazer sayesinde atılır.Bu uygulama tercihe göre özel solüsyonlar aracılığıyla ya da lazer aracılığıyla yapılabilmektedir.Genellikle dövme silme işlemlerinde de lazer cihazı ile yapılan uygulamalar daha çok tercih edilir.
Lazer yöntemi ile yapılan kaş ve dövme silme işlemlerinde lazer ışınları sayesinde cilt altında bulunan pigmentler küçük parçalara ayrılır ve kaybolur.Kaş kontürü uygulamalarında da lazer ışınlarından sıklıkla yararlanılmaktadır. İşlem sırasında kullanılan kremler sayesinde acı hissi minimumdur.
Özel Solüsyon ile Kaş Silme
Kimi zaman çeşitli tekniklerle kaş kontürü uygulaması yapan kişiler, kaşlarının görünümden rahatsız olmakta ve bu görünümü ortadan kaldırmak isteyebilmektedir. Kaş kontürü uygulamaları uzun süreli olan, kalıcı uygulamalardır fakat ömürlük değildir. Uygulama sonrasında önce kabuk tutan deri daha sonra dökülür ve iyileşerek kendisini onarır.
İYİLEŞME SÜRECİ işlem sonrası cildin iyileşmesi yaklaşık 3-4 gündür.Bu süreçte günlük sosyal hayatımızı etkilemez.
Kaş ve dövme silme işlemi uzmanlık ve deneyim gerektirmektedir. Bu sebeple işinde uzman kişilerden hizmet alınmalıdır. Nermin Negiz Beauty Center’da memnun olmadığınız dövme ve kaş kontürü uygulamalarından yüksek başarı oranı ile kurtulabilirsiniz.

Hemen Randevu Al!

Telefon: 0 212 232 34 24
WhatsApp: 05437373132

Bizimle İletişime Geçin.

Göz kamaştıran değişim için...

0 543 737 31 32
[email protected]
Tanfer Hastanesi
Nişantaşı / İstanbul

Bizimle iletişime geç
WhatsApp