Carbon Peeling


Carbon Peeling
uygulaması, yüz bölgesi için yapılan bir uygulamadır ve bu uygulamada yüz için özel olarak hazırlanmış olan karbon solüsyonlar ile birlikte lazer kullanılmaktadır. Karbon Peeling uygulamasındaki temel amaç ise; cildin gençleşmesini sağlamak, cildin yenilenmesine etki etmek ve yaşanan cilt sorunlarının önüne geçmektir. Olduğundan daha canlı ve daha parlak bir cilt görünümü elde etmek isteyen kişiler karbon Peeling uygulamasını sıklıkla tercih etmektedir.

Özel solüsyon ve lazer aracılığıyla gerçekleştirilen bu uygulamada cildin tonunun açılması ve aydınlanması, gözeneklerin küçülmesi, sivilcelerin de iyileşmesi sağlanmaktadır. Uygulama esnasında cilde sürülen karbon solüsyon ve ardından uygulanan lazer ışınları, derinin daha hızlı ve iyi emiş sağlamasına aracı olmaktadır. Uygulama sonrasında uygulama yapılan cilt yüzeyinde rahatsız edici olmayan soyulmalar gerçekleşmekte ve cildin yenilenmesi başlamaktadır.

Uygulama sonrasında ciltte kollajen miktarı arttırılmaktadır ve böylelikle cilt kendisi için iyileştirici etkiyi hemen göstermeye başlamaktadır. Gözeneklerin küçülmesini sağlayan Carbon Peeling uygulaması aynı zamanda ciltte var olan ince çizgilerin de ortadan kalkmasına etki etmektedir. Bu uygulama sayesinde kişiler cilt tonu eşitlenmiş, iyileşmiş bir yapıya sahip olmaktadır.

Hemen Randevu Al!

Telefon: 0 212 232 34 24
WhatsApp: 05437373132

Bizimle İletişime Geçin.

Göz kamaştıran değişim için...

0 543 737 31 32
[email protected]
Tanfer Hastanesi
Nişantaşı / İstanbul

Bizimle iletişime geç
WhatsApp