Microblading

Microblading işlemi 3D kıl tekniği ile kendi Kaş kılınızdan ayırt edemeyeceğiniz kıl efektleri çizilir.Nermin Negiz Beauty Center’da alanında deneyimli profesyonel olan ve dünyaca ünlü kaliteli markalar ile çalışılıp Kalıcı makyaj uygulamalarında sağlık bakanlığı onaylı pigmentler ile işlemler yapılır.Bu teknik sayesinde kaş görünümlerinden memnun olmayan kişilerin hayal ettikleri ve yüz hatlarına en uygun kaşlara sahip olması sağlanmaktadır. Kendi kaş kılınızdan ayırt edilemeyecek kadar doğal görünen Microblading uygulaması sayesinde seyrek kaş sahibi olan ya da kaş yapısı zayıf olan kişilerin doğal bir kaş görünümüne sahip olması sağlanır.
Microblading Uygulaması Nasıl Yapılır?
Microblading uygulamasında steril ve tek kullanımlık çoklu micro iğneler ile hem kaş hem saç ve cilt tonu baz alınarak kişiye en uygun doğal renkteki pigmentler seçilir ve cilt altına yerleştirilir.işlemde %100 organik boyalar kullanıldığı için bu sebeple uygulama sonrasında herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmaz.Cildin en üst tabakasının altına yapılan bu işlemin kalıcılığı cilt yapısını göre değişir .Yaklaşık 8 ay ile 1 yıl arasıdır.Zamanı dolduğunda kişinin tercihine göre yeniden işlem tekrarlanabilir.
Microblading Uygulaması Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar
Microblading işlemi alanında eğitimli, deneyimli ve profesyonel kişilere tarafından yapılmalıdır.Aksi halde muhteşem olan bu uygulama kabusa dönüşebilir.Yarı kalıcı bir işlem olmasına rağmen bir süre de olsa istemediğiniz bir şekil ve renk değiştiren kaşlarla yaşamanız muhtemel.Daha sonrası silme işlemine başvurmak zorunda kalabilirsiniz.Kaş tasarımı yaparken kişinin tarzı yüz anatomisi ve rengine göre her detay düşünülür.Nermin Negiz Beauty Center’da bu hizmet profesyonel olarak verilmektedir.
Yaklaşık bir saat kadar kısa bir süre içerisinde bu uygulama ile istenilen doğal ve dolgun kaş görünümüne sahip olunur.

Microblading Uygulaması Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar Microblading işlemi alanında eğitimli, deneyimli ve profesyonel kişilere yaptırılmalıdır. Yüz için en uygun olan kaş görüntüsünün oluşturulabilmesi ve doğal kaş görünümünün kazandırılabilmesi için gerçekleştirilecek olan 3D kıl tekniği uygulaması kadar yapılacak kaş tasarımının da önemi bulunmaktadır. Bu nedenle Microblading uygulaması yaptırma karar alındığında dikkat edilecek olan ilk unsur; işin uzmanını tercih etmektir .
Microblading işlemi için dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da; işlem sonrasında herhangi bir alerjik reaksiyonun yaşanmaması ve sorunun gözlemlenmemesi için 3D kıl tekniğinde kullanılan %100 organik boyaların tercih edilmesidir.
Microblading Uygulamasının Özellikleri
Microblading 3 D kıl tekniği uygulamasını diğer kaş uygulamalarından ayıran en önemli özellik; gerçek ve doğal kaş görünümünün birebir elde ediliyor olmasıdır.Doğal kaş görüntüsünün oluşturulabilmesi ve doğal görünümünün kazandırılabilmesi gerçekleştirilecek olan 3D kıl tekniği uygulaması kadar yapılacak kaş tasarımının da önemi büyüktür.Bu nedenle Microblading uygulaması yaptırma karar alındığında dikkat edilecek olan ilk unsur; işin uzmanını tercih etmektir.
Microblading işlemi için dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da; işlem sonrasında herhangi bir alerjik reaksiyonun yaşanmaması için 3D kıl tekniğinde kullanılan %100 organik pigmentlerin tercih edilmesidir. Bu sebeple işlemin gerçekleştirileceği merkezin güvenilir olması ve %100 doğal boya kullanıldığından emin olunması gerekir.

Microblading 3D kıl tekniği uygulamasını diğer kaş uygulamalarından ayıran en önemli özellik; gerçek ve doğal kaş görünümünün birebir elde ediliyor olmasıdır. Uygulamanın tamamlanmasının ardından kişiler hemen sosyal yaşamlarına sorunsuz geri dönebilirler.

Hemen Randevu Al!

Telefon: 0 212 232 34 24
WhatsApp: 05437373132

Bizimle İletişime Geçin.

Göz kamaştıran değişim için...

0 543 737 31 32
[email protected]
Tanfer Hastanesi
Nişantaşı / İstanbul

Bizimle iletişime geç
WhatsApp