Nemin Negiz

Güzellik ve Estetik Koçu

Nermin Negiz Kimdir ?

İlk hedefimiz kalıcı olabilmek. Bugüne kadar geldiğimiz yeri
korumak ve hep daha ileriye taşımak. Daha fazla sektöre katkıda
bulunmaya çalışarak Türkiye’de olmayan ürünleri, uygulamaları,
eğitimleri getirebilmek..

Basında Nermin Negiz

Nermin Negiz Beauty Center’ın kurucusu Nermin Negiz 2007 yılında başladığı kariyerinde gerek eğitimleri, gerek uluslararası markalarla yürüttüğü iş birlikleri, gerekse de güzellik sektöründr yarattığı trendlerle sektörün öncüsü isimler arasına adını altın harflerle yazdırmıştır.

İlk olarak Mesleki Eğitim Okulları Estetisyenlik eğitimlerini tamamlayan Negiz, profesyonel çalışma hayatına yeni bir sektörü daha ekleyip daha sonrası profesyonel makyaj eğitimleri için Amerika’da bulunduğu dönem profesyonel makyaj sektörünün öncülerinden olan Anastasia Beverly Hills ile ortak çalışmalar yapmış ve ürünlerini ilk kez Türkiye’ye getirmiştir. Phibrows, Swiss Color gibi dünyaca ünlü eğitim kurumlarından ve Samer Khouzami, Branko Babic gibi dünyaca ünlü isimlerden eğitimlerini almıştır.

İş hayatında başarılı, güçlü ve akıllı iş kadınlarının ortak birçok özelliği var. İstikrar, başarı tutkusu, çok çalışmak, sürekli araştırmak ve geliştirmek, trendleri yakından takip etmek ve hatta trend yaratmak… Negiz ise sektörde iş kadını ünvanı ile bir çok kadına istihdam sağlarken, verdiği eğitimlerle de yüzlerce kadını sektöre kazandırmıştır.

Aldığı Eğitimler ve Sertifikalar

Samer Khouzami Dream Tour Master Class / 2014 – Hollanda – Makeup Education

Samer Khouzami Dream Tour Master Class / 2014 – Los Angeles – Makeup Education

Leyla İnanır Güzellik Uzmanlığı Kursu – Makyaj Eğitimi / 2015 – İstanbul

Samer Khouzami Dream Tour Master Class / 2015 – İstanbul – Makeup Education

Swiss Color International – Swiss Color Os Pigments for Permanent Makeup Certificate / 2015 – İstanbul

Phibrows – Masterclass – Belgrad / 2015 – Microblading Academy

Branko Babic Microblading Academy – Certificate – 2015

Inspire Nails – Education of Prothesis Nail – Rusya / 2015

Phibrows – Craft Master – Online Course / 2016 – Microblading Academy

Long Time Liner Contour Academy – Permanent Makeup, Longtime Liner Contour Licence 1 – Linergist / 2016

Nermin Negiz Beauty Center’da kurum olarak benimsediğimiz misyonumuz, müşterilerin ticari kaygılarla, ticari bir obje olarak görülmesi değil, bir misafir olarak güzellik merkezimizde ağırlanmasıdır. Nasıl ki evlerimize gelen misafirlerimizin memnuniyetini önemsiyor isek güzellik merkezimize gelen danışanlarımızın da memnuniyetini önemsiyor ve bunun için çalışıyoruz. Her durumda, yaratılıştan dolayı güzel olan danışanlarımızın daha da güzel ve bakımlı bir görünüme sahip olması için aracı oluyor ve katkılarımızı sunuyoruz.

Danışanlarına en iyi ve en kaliteli güzellik hizmetlerini sunmak amacıyla yola çıkan Nermin Negiz Beauty Center’da kurum olarak benimsenen vizyon, gerçekleştirilen tüm uygulamalarda müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktır. Bu amaçla gelişen teknolojiye ve güzellik uygulamalarına ayak uyduruyor ve en iyi hizmetin sunulması için sektöre yeni giren tüm teknikleri bünyemize katmak için çalışıyoruz. Her yeni güzellik uygulamasının tam anlamıyla ve doğru bir şekilde uygulanması için gerekli eğitimleri alıyor, tüm güzellik uzmanlarımızın profesyonel bir çalışma gerçekleştirmesine zemin hazırlıyoruz.

Nermin Negiz Beauty Center’da Microblading, Dermapen, Kaş Tasarımı, Cilt bakımları  ve tedavileri, Profesyonel Makyaj, Yumi Lashes eğitim ve uygulamaları, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Carbon Peeling, Hydrafacial, Dövme Silme, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları hizmetlerini sunuyor, danışanlarımızın güzelliklerine güzellik katmak için her gün daha çok çalışıyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve alanının en iyisi cihazlar, ekipmanlar ve teknikler ile güzellik sektöründe başarıyla adımızdan söz ettiriyoruz.

Türkiye'de ilkleri yapmak...

Nermin Negiz Beauty Center’da Microblading, Dermapen, Kaş Tasarımı, Cilt bakımları ve tedavileri, Profesyonel Makyaj, Yumi Lashes eğitim ve uygulamaları, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Carbon Peeling, Hydrafacial, Dövme Silme, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları hizmetlerini sunuyor.
Merkezimizi sanal gezinti ile gezin.

Güzelliğin sırları...

Nermin Negiz

Güzellik Uzmanı

Nermin Negize ait sertifika ve belgeler.

Sertifika ve Belgeler

Bizimle İletişime Geçin.

Göz kamaştıran değişim için...

0 543 737 31 32
[email protected]
Tanfer Hastanesi
Nişantaşı / İstanbul

Bizimle iletişime geç
WhatsApp