Nemin Negiz

Güzellik Uzmanı

Nermin Negiz Kimdir ?

İlk hedefimiz kalıcı olabilmek. Bugüne kadar geldiğimiz yeri
korumak ve hep daha ileriye taşımak. Daha fazla sektöre katkıda
bulunmaya çalışarak Türkiye’de olmayan ürünleri, uygulamaları,
eğitimleri getirebilmek..

Basında Nermin Negiz

Nermin Negiz Beauty Center’ın kurucusu çalışma hayatına el becerileri ve yeteneğinin fark edildiği küçük yaşlardan gelen modaya olan merakını birleştirip 2001 yılında kendi adını taşıyan moda evini açarak başlamış ve aktif çalışma hayatının içinde yer almıştır. Gösterdiği çalışma azmi sayesinde mesleğinde yakaladığı başarı ile kısa zamanda şubeleşerek moda sektöründe ikinci şubesini açmıştır. Negiz, 2007 yılında dünya evine girerek anne olduktan sonra çalışma hayatına kısa bir ara vermiş ve bu süreçte yeni deneyimlere yelken açmıştır. İlk olarak Mesleki Eğitim Okulları Estetisyenlik eğitimlerini tamamlayan  Negiz, profesyonel çalışma hayatına yeni bir sektörü daha ekleyip daha sonrası profesyonel makyaj eğitimleri için Amerika’da  bulunduğu dönem profesyonel makyaj sektörünün öncülerinden olan Anastasia Beverly Hills ile ortak çalışmalar yapmış ve ürünlerini ilk kez Türkiye’ye getirmiştir. Beyrut, Almanya ve Amerika’da farklı makyaj firmaları ile çalışan Negiz, Türkiye’de danışmanlık yaptığı kozmetik firması ile makyaj eğitimleri düzenleyip ilk defa gerçekleşen Samer Khuzami Makyaj Eğitimi projesinde yer almıştır. Kalıcı makyaj eğitimlerini dünyaca ünlü Branko Babic tarafından alıp  Türkiye’de ilk Master Class eğitimini Sırbistan’da alan İki kişiden birisidir.

 

Güzellik sektöründeki gelişimine önem veren, markalaşmak için gerekli olan tüm eğitimleri almaya önem veren Nermin Negiz, medikal el ve ayak sağlığının sadece el ayak sağlığı merkezlerinde yapıldığını farkedip  el ayak bakım ve tedavilerini  güzellik merkezine taşımak için Podiatri Akademisi eğitimlerini kariyerine eklemiştir. 2015 yılında kendi adını taşıyan Nermin Negiz Beauty Center’ı açmış ve yine alanında eğitimli, deneyimli, başarılı kişileri ekibine dahil ederek güzellik sektöründe hizmet vermeye başlayıp aynı zamanda Fransız markası olan Yumilashes firmasının İstanbul bayi ve eğitmenliğini üstlenip, sektöre yeni uzmanlar yetiştirerek eğitim vermeye devam etmektedir.

Nermin Negiz Beauty Center’da kurum olarak benimsediğimiz misyonumuz, müşterilerin ticari kaygılarla, ticari bir obje olarak görülmesi değil, bir misafir olarak güzellik merkezimizde ağırlanmasıdır. Nasıl ki evlerimize gelen misafirlerimizin memnuniyetini önemsiyor isek güzellik merkezimize gelen danışanlarımızın da memnuniyetini önemsiyor ve bunun için çalışıyoruz. Her durumda, yaratılıştan dolayı güzel olan danışanlarımızın daha da güzel ve bakımlı bir görünüme sahip olması için aracı oluyor ve katkılarımızı sunuyoruz.

Danışanlarına en iyi ve en kaliteli güzellik hizmetlerini sunmak amacıyla yola çıkan Nermin Negiz Beauty Center’da kurum olarak benimsenen vizyon, gerçekleştirilen tüm uygulamalarda müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamaktır. Bu amaçla gelişen teknolojiye ve güzellik uygulamalarına ayak uyduruyor ve en iyi hizmetin sunulması için sektöre yeni giren tüm teknikleri bünyemize katmak için çalışıyoruz. Her yeni güzellik uygulamasının tam anlamıyla ve doğru bir şekilde uygulanması için gerekli eğitimleri alıyor, tüm güzellik uzmanlarımızın profesyonel bir çalışma gerçekleştirmesine zemin hazırlıyoruz.

Nermin Negiz Beauty Center’da Microblading, Dermapen, Kaş Tasarımı, Cilt bakımları  ve tedavileri, Profesyonel Makyaj, Yumi Lashes eğitim ve uygulamaları, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Carbon Peeling, Hydrafacial, Dövme Silme, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları hizmetlerini sunuyor, danışanlarımızın güzelliklerine güzellik katmak için her gün daha çok çalışıyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve alanının en iyisi cihazlar, ekipmanlar ve teknikler ile güzellik sektöründe başarıyla adımızdan söz ettiriyoruz.

Türkiye'de ilkleri yapmak...

Nermin Negiz Beauty Center’da Microblading, Dermapen, Kaş Tasarımı, Cilt bakımları ve tedavileri, Profesyonel Makyaj, Yumi Lashes eğitim ve uygulamaları, Protez Tırnak, İpek Kirpik, Carbon Peeling, Hydrafacial, Dövme Silme, ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları hizmetlerini sunuyor.
Merkezimizi sanal gezinti ile gezin.

Güzelliğin sırları...

Nermin Negiz

Güzellik Uzmanı

Nermin Negize ait sertifika ve belgeler.

Sertifika ve Belgeler

Bizimle İletişime Geçin.

Göz kamaştıran değişim için...

0 212 232 34 24
info@nerminnegiz.com
Adres: Rumeli Cad. Şeref Apt. No:17-19 D:11
Nişantaşı / İstanbul

Hemen Arayın