HYDRAFACIAL CİLT BAKIMI

Yüz, boyun, dekolte bölgelerine elastikiyet ve nem kazandırma amaçlı ayrıca sivilcelenmiş, akneye meyilli ,güneş ve bazı durumlar nedeni ile lekelenmiş ciltler üzerinde uygulanan yenileme, temizleme, nemlendirmenin yapıldığı medikal bir uygulamadır.

Sorunlu olmayan ciltler içinde uygun bir bakım olup cildinizi canlandırır ve yeniler. İlk uygulamada gözle görülür farklılık sağlar.

Hydrafacial uygulaması :2015 yılında en iyi cilt yenileme ve tedavi yöntemi seçilen bu uygulama ile son derece güvenli konforlu daha aydınlık güzel ve genç bir cilde ulaşmayı sağlayan  Hydramabrazyon teknolojisine sahiptir. Hydrafacial uygulamasında neler yapılır?
* Temizleme; cilt vakum sistemi ile derinlemesine temizlenir.
* Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.
* Sivilce, leke yada kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren serum uygulaması yapılır.
* Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.
* Led Terapi; sivilceler için mavi ışık akneyi oluşturan bakterileri yok ederek porları temizler; ince kırışıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin-kollajen lifleri uyararak  cildi sıkılaştırır.
WhatsApp Hemen Yaz
WhatsApp Mesaj Gönder